اخبار قشم

۴ طلا و ۱ برنز، سهم ووشوکاران قشمی در مسابقات قهرمانی استان

سید مسعود موسوی با اعلام این خبر افزود: طاها متاجی در وزن ۳۳- کیلوگرم و عرشیا سید مرادی در وزن ۴۸- کیلوگرم در رده نونهالان مدال آوران طلای این مسابقات بودند.

وی ادامه داد: عرفان فتحی نیز در رده نوجوانان و وزن ۶۰- کیلوگرم و محمود آقایی در وزن ۹۰- کیلوگرم رده بزرگسالان صاحب عناوین نخست مسابقات قهرمانی استان هرمزگان شدند.

به گفته رئیس حوزه ورزش اداره کل ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم، مدال برنز وزن ۶۰- رده جوانان این مسابقات نیز به محمد مهدی ربیعی رسید.

موسوی با اشاره به حضور ۱۲۰ سانداکار و ۳۰ تالوکار مرد از سراسر استان هرمزگان در این دوره از مسابقات قهرمانی بیان کرد: ووشوکاران در قالب ۱۰ تیم از شهرهای بندرعباس، رودان، میناب، سندرک، بندرلنگه و جزیره قشم در این مسابقات شرکت داشتند.

رییس حوزه ورزش اداره کل ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم گفت: مسابقات قهرمانی ووشو استان هرمزگان، در چهار رده سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان جمعه ۱۶ آذرماه در بندرعباس برگزار شد.

لازم به ذکر است، هیأت ووشو جزیره قشم از سال ۱۳۹۶ درچهار رده سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در حال فعالیت است و تاکنون توانسته است در مسابقات استانی و کشوری مقام های حائز اهمیتی کسب کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن